+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Кухонний куточок Фаворит не розкладний Гранд купити в Одесі, Україні
- В наявності
від 12 800 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви також маєте можливість замовити кухонний куточок за своїми розмірами і габаритами. Вартість Кухонного куточка залежить від вибраної категорії шкірозамінника або тканини. Виріб можна виготовити в усіх категорія тканин та шкірозамінника. Можливий варіант в комбінації типів тканин і відтінків. Кухонний куточок виконаний з якісних матеріалів і при правильній експлуатації прослужить Вам довгий час.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина, мм: | 1750 |
| Ширина, мм: | 1300 |
| Висота, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 620 |
Дану модель куточка можна виготовити зі спальним місцем (розміри 2000х1300х850/620 мм). Вартість уточнюйте по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота сидіння кутового дивана | 850 мм |
| Глибина куточка | 1300 мм |
| Глибина сидіння куточка | 620 мм |
| Довжина куточка | 1750 мм |
- Ціна: від 12 800 ₴








