ПодарокСтол кухонный, обеденный Тренд-2 двойной ЛОФТ Металл-Дизайн купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 26 июня 2026от 8 550 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ціна вказана за стіл в кольорі чорний оксамит.
Це простий та зручний стіл. Його зручність полягає в тому, що опора, на якій він стоїть під стільницею, тому вона не заважає ногам і пересування стільців. Завдяки металевому корпусу та опорі, він дуже стійкий та міцний. За ним може комфортно розміститися 6 людей. Неймовірна комбінація металу та ДСП із привабливою текстурою дерева відносить його до стилю Лофт. Фабрика Метал Дизайн має цілу лінійку таких столів, виберіть те, що підходить саме вам!
Габаритні розміри:
Висота: 750 мм
Ширина: 1150/1550 мм
Глибина: 750/800 мм
Туба 60х60
Розмір основи:
800x400x8мм
* Стільниця може бути круглою або квадратною




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1150 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | овальная |
- Цена: от 8 550 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Стол кухонный, обеденный Тренд-2 двойной ЛОФТ Металл-Дизайн купить в Одессе, Украине»

