+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Диван прямой раскладной Босс 2,65м Арарат купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 30 мая 2026от 29 500 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гра великих обсягів і м’яких форм визначила особливий характер моделі БОСС. Ця модель є результатом пошуків ідеального варіанту для відпочинку в домашній обстановці або ж для проведення ділових зустрічей в комфортній робочій обстановці. БОСС має естетичний вигляд з усіх боків, завдяки чому його можна використовуватися не тільки в класичному варіанті розстановки біля стіни, але і поставити острівним способом по центру кімнати.
Механізм трансформації: пантограф.
Наповнення: Основа дивана – каркас із сосни, високоякісна фанера. М’які елементи сидіння -букова ламель, войлок, ППУ HR 3535, синтепон 300 мг/м3. Подушки – холлофайбер. Ніша для білизни
Спальне місце:
1,950 х 1,550
Довжина: 2,65 м
Ширина: 1,015 м
Висота: 0,90 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арат |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Механизм трансформации спального места | Тик-так (Пантограф) |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие спального места | Да |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Глубина | 101 см |
| Длина | 265 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 155 см |
- Цена: от 29 500 ₴








