
Кухня Софт 2.4 наборная Сокме купить в Одессе, Украине
- В наличии
17 279 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Кухня Софт – наша пропозиція прихильницям елегантних білих меблів в стилі «мінімалізм». Ваш кухонний простір, стане родзинкою в інтер’єрі Вашого будинку і порадує господарів доступною ціною.
Дизайнери розробили велику кількість модульних елементів, що допоможуть задовільнити Ваші потреби і побажання. Корпуси кухні виконані з ЛДСП, в приємному, деревоподібному декорі «дуб вотан», високої якості.
Стільниці комплектуються та продаються окремо. Якісні кріплення, телескопічні напрямні, роблять кухню Софт зручною та надійною в експлуатації.
Білі фасади, можуть похвалитися трендовим дизайнерським рішенням оформлення і функції відкривання. Фігурне заглиблення виконує функцію ручки, що є надзвичайно практичним в експлуатації. У поєднанні з ефектними, матованими, скляними вітринами утворюється єдиний стильний комплекс, який здатен підкорити серце найвибагливішої господині.
Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП.
Корпус – 16 мм дуб крафт золотий; фасад – 16 мм німфея альба гладка.
Німецкая фурнітура HAFELE
Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: AБC 0,5 та софт ПВХ 0,5
Цоколь з силіконовим ущільнювачем в комплекті до кожного модуля.
Також на свій смак Ви зможете підібрати стільницю до цієї кухні. Дуже пасує стільниця в кольорі дуб крафт золотий.
|
Кожен модуль складається з однієї пачки (окрім пеналу – 2 пачки, і верхніх модулів з сушаркою для посуду – 2 пачки) |
В набор комплекта 2.6 метра входит:
- Верх: шкаф 80 см. витрина обычная; витрина с сушкой 80 см. - двери со стеклом, сушка хром в комплекте, шкаф 60 см двери шкаф 40 см. - двери.
- Низ: тумба 80 см., тумба 80 см. под мойку, тумба 60 см, тумба 40 см. ящики.
Также возможно приобрести набор 2,0 м – стоимость уточняйте.
Столешница в комплект не входят, купить ее нужно отдельно, палитра показана на странице. Столешницы можно заказать отдельными частями.
Цена указана за комплект 2,6 метра без столешницы.
Расцветки столешницы:




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики кухонного гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Фасад | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Длина нижнего уровня | 2400 мм |
| Глубина нижнего уровня | 440 мм |
| Высота нижнего уровня | 850 мм |
| Длина верхнего уровня | 2400 мм |
| Глубина верхнего уровня | 270 мм |
| Высота верхнего уровня | 682 мм |
- Цена: 17 279 ₴








