
Кровать двухярусная Купер Meкано купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 31 мая 20268 850 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Доступні розміри :
0,8 х1,2 х (2000/1900) мм - Ціна вказана за такий розмір
0,9 х1,4 х (2000/1900) мм
Стандартні кольори: горіх темний, горіх лісовий, лак
Нестандартні кольори ( з доплатою) - білий, венге, сірий
• Матеріал: сосна;
• Двоетапне шліфування дерева;
• 3 рівні фарбування;
• Екологічно безпечні італійські лаки та фарби "Kemichal pro";
• Виріб вироблено відповідно до ГОСТ 16371-93;
• Висота ліжка 170;
• Кріплення: царги, узголів'я – зовнішнє;
• Глибина посадки матраца 70;
• Товщина ніжок 60х40;
• Царги: товщина 22 * ширина 120;
• Ламелі:гнутобукові;
• Висота спального місця з матрацом: 40 см за умови висоти матраца 20 см;
• Кріплення: царги, узголів'я - зовнішнє.
• Глибина посадки матраца 70.
Правила експлуатації дерев'яних меблів
Купуючи вироби з натурального дерева, Ви вибираєте природний, натуральний матеріал, який потребує догляду та має специфіку експлуатації. Дерево може насити вологу або навпаки зсихатися - це нормальний процес, який може супроводжуватися появою невеликих дефектів лакофарбового покриття. М'які сорти деревини (сосна, вільха тощо) більш схильні до впливу зовнішнього середовища, на відміну від твердих порід (бук, дуб тощо),
тому до виробів з м'яких порід потрібно більше уваги. Щоб значно продовжити термін експлуатації необхідно правильно доглядати меблі
1) Для дерев'яних меблів потрібна кімнатна температура від 15С і вище, а також режим відносної вологості в діапазоні 40-65%. При надто високій вологості на дерев'яних меблях тьмяніє просочення, і можуть з'явитися неприємні плями. А при надмірній сухості в приміщенні меблі можуть з часом потріскатися. Відстань від дерев'яних меблів до будь-якого зовнішнього джерела тепла (батареї, побутові обігрівачі та ін.) має бути щонайменше 1 метр. Не ставте дерев'яні меблі на ділянках кімнати, які знаходяться під прямим впливом ультрафіолету.
2) Оберігайте меблі з дерева від різних видів механічного впливу: сильних ударів, необережних рухів, зіткнень та ін. Через такі дії на дереві залишиться вм'ятина, скол, подряпина або інший дефектний слід. 3) Намагайтеся хоча б щорічно підтягувати вузли металевих кріплень меблів – спеціальні гвинти, звичайні шурупи та ін. Це значно знизить ризик розхитування окремих елементів меблевої конструкції.
Догляд за дерев'яними меблями
-
Не можна використовувати хімічні засоби, які містять аміак, будь-які розчинники, абразивні речовини або інші шкідливі для дерева домішки, включаючи пральний порошок або господарське мило.
-
Найпопулярнішими засобами для догляду за меблями з масиву дерева є різноманітні креми, пігментовані синтетичні поліролі, спеціальні олії (у частотності, лляна), а також воскові пасти та аерозолі. Пігменти використовуйте зрідка в міру стирання дерева та після попереднього очищення поверхні дерева.
-
Намагайтеся не використовувати засоби на водній основі - через них на меблі можуть з'явитися множинні тоненькі сіточки.
-
Також не рекомендується протирати дерев'яні конструкції силіконовими пастами, тому що через них дерев'яна основа швидко старіє.
-
Найпопулярніші нині синтетичні поліролі підходять лише для лакованих меблів.
Як прибрати деякі дефекти меблів із масиву дерева .
Іноді з часом дерев'яні меблі починає тьмяніти. Щоб повернути їй свій початковий вишуканий блиск та природний глянець, протріть її будь-яким засобом, що містить віск. Крім того, віск чудово захищає будь-які меблі від бруду. Також додасть блиску дерев'яних меблів розчину з винного оцту та оливкової олії. Після протирання поверхню дерева потрібно витерти насухо м'якою ганчіркою.
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JFT |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Количество спальных мест | 3 |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Материал изготовления кровати | |
| Изножье кровати | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 97 см |
| Длина детской кровати | 200 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
- Цена: 8 850 ₴

