
Кровать двуспальная металлическая Глория Тенеро купить в Одессе, Украине 200, 180
- Под заказ
Отправка с 14 мая 2026от 13 746 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф

М'яке узголів'я ліжка «Глорія» виконує відразу кілька функцій. Насамперед - забезпечує додатковий комфорт, адже воно є свого роду бордюром, який не дає подушкам зісковзувати на підлогу. Це гарна знахідка для любителів відпочинку із закладеними за голову руками - зіткнення з приємною тканиною узголів'я куди приємніше, ніж з холодною твердою стіною. Високий борт стане відмінною опорою, що дозволяє комфортно спертися під час перегляду улюбленого фільму або сніданку в ліжку.Основна перевага полягає, звичайно, в декоративних функціях - м'яке узголів'я здатне значно змінити інтер'єр спальні, тому такі конструкції краще встановлювати любителі розкоші.
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
Фабрика тимчасово не виготовляє товари на замовлення, але є великий асортимент товару на складі залишків, за наявності та ціною звертайтеся до наших консультантів.
При замовленні цього товару необхідно внести передоплату 30% вартості виробу
Довжину спального місця можна зробити 1900 мм або 2000 мм без зміни ціни.
Довжина: 1960 (2060) мм
Ширина: 1260/1460/1660/1860 мм
Висота узголів'я: 1060 мм
Висота задньої спинки: 375 мм
Висота від підлоги до основи ліжка: 300 мм
Ширина спального місця: 1200/1400/1600/1800 мм
Довжина спального місця: 1900/2000) мм
Матеріал каркасу: метал
Основа ліжка: металеві ламелі(крок 80 мм)


Ціна на сайті вказана за І категорію кольору.
Ціни на ІІ та ІІІ категорії, уточнюйте будь ласка у менеджера.
Категорії кольорів:
- категорія: білий, бежевий, коричневий, чорний/оксамит, чорний (глянець)
- категорія: бордо,чорне/срібло, чорне/золото, чорна/мідь, біле/срібло, білий/оксамит
- категорія: жовтий, зелений, синій, бузковий,сірий, золото




Зверніть увагу, що в залежності від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Материал изготовления кровати | |
| Изножье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | металл |
| Изголовье кровати | металл |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 106 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 126 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина спального места | 200 |
| Обивочный материал | Ткань, Экокожа |
| Ширина спального места | 180 |
- Цена: от 13 746 ₴




