
Стіл компьютерний, для офісу, школяра, учня Гарант купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 01 червня 2026від 2 410 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Висота 750 мм
Ширина 1200 мм
Глибина 500 мм
Стіл може бути як правосторонній так і лівосторонній, вказувати при замовленні.
Дана модель має телескопічну направляючу, висувну полицю та ручку меблеву DR 10 RE/96 G2 хром. Доступно в 5 сучасних кольорах. Також цей стіл може бути лівосторонній або правосторонній.ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що колір на зображенні може відрізнятись від кольору реального матеріалу.
Зміна кольору або комбінації - нестандарт, доплата 10%
Не стандартні кольори:
| 1 | Німфея альба | |||
| 2 | Сірий графіт | |||
| 3 | Сіра глина | |||
| 4 | Сатин | |||
| 5 | Шиншила грей | |||
| 6 | Антрацит | |||
| 7 | Індастріал | |||
| 8 | Дуб крафт золотий | |||
| 9 | Дуб крафт білий | |||
| 10 | Дуб крафт сірий | |||
| 11 | Дуб крафт табако | |||
| 12 | Дуб артизан | |||
| 13 | Дуб приморський сатиновий | |||
| 14 | Дуб урбан ойстер | |||
| 15 | Артвуд світлий | |||
| 16 | Білий діамант | |||
| 17 | Дуб сонома | |||
| 18 | Дуб сонома трюфель | |||
| 19 | Венге магія | |||
| 20 | Дуб молочний | |||
Примітка:
- рахувати з доплатою +10% до стандартної ціни
- дані кольори можливо замовляти на вироби, для яких ця опція доступна
- якщо у виробах присутня комбінація із декількох кольорів, то при замовленні потрібно вказувати послідовність кольорів відповідно до каталогу (Колір 1/Колір2)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Так |
- Ціна: від 2 410 ₴








