
Диван Кардинал Ваші Меблі купить в Одессе, Украине
- В наличии
от 15 100 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Габаритний розмір дивану:
- довжина 2420мм
- глибина 1070 мм
- висота 780 мм
Спальне місце: 1500*1950 мм
Наповнення: пруж.блок, повсть, ппу, синтепон.
Каркас: деревина, дП, двп, хдф
Механізм трансформації: єврокнижка.
Ніша для білизни: є
Механізм трансформації "єврокнижка", переваги: лекго розкладається, не треба відсувати від стіни при розкладанні.
Пружинний блок 130 мм. ― набирається з двоконусних пружин.
Пінополіуретан, основна характеристика: щільність, твердість. Особливості ППУ: плавна деформація при пееревантаженні, копіює контури тіла людини, гіпоалергенний, не кришиться, повітряпроникний, не вбирає запахи, екологічно чистий, відновлює форму.
Синтепон - неткане, об'ємне полотно, виготовлене з консистенції лавсанових волокон. Настилковий матеріал - пружинячий прошарок між оббивкою та наповнювачем.
Повсть – неткане полотно, використовується , як підкладковий матеріал для покриття пруж. блоків.
Відправка по Україні "Новою поштою" по передоплаті у розмірі 50% від вартості товару. Вартість пересилки сплачує Покупець, згідно тарифів "Нової Пошти"
В залежності від тканини вартість дивана може мінятися.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ваші меблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 78 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 15 100 ₴


