ПодарокДиван лавка для посетителей 1600х600х700 с подлокотниками Тонус Сентензо купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: Родео 00
Отправка с 20 июня 20268 991 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф

Безкоштовна доставка Новою Поштою в будь-яку точку України !!!
Диван-офіс "Тонус", виробництва меблевої фабрики "Sentenzo".
Диван чудово підійде для офісного приміщення або для кімнати очікування, холу, вестибюля. Масивна основа встановлена на невисокі хромовані ніжки діаметром 50 мм, а підлокітники значно покращують комфортабельність загальної конструкції. Диван-офіс виготовлений з високоякісних матеріалів і може бути виконаний в різних кольорах та розмірах. Стандартний розмір: довжина 1600 мм х глибина 600 мм х висота 700 мм (можливе виготовлення за вашими розмірами).

Оббивний матеріал кожзам Родео (глянець) або кожзам Флай (матовий), колір дивана на вибір:


Доставка дивана Новою Поштою здійснюється безкоштовно в будь-який населений пункт України до дому, під'їзду. Диван вже фабрично добре запакований (деталі між собою прокладені спіненим поліетиленом, далі виріб поміщається в картонний каркас) в обов'язковому порядку транспортується в дерев'яній обрешітці, що повністю виключає можливість транспортного бою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sentenzo |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Тип дивана | прямой |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота посадочной части дивана | 70 см |
| Глубина дивана | 60 см |
| Длина дивана | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | хромированный металл |
- Цена: 8 991 ₴
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Диван лавка для посетителей 1600х600х700 с подлокотниками Тонус Сентензо купить в Одессе, Украине»




