ПодарокДиван-кровать металлическая Тарс Тенеро купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 09 мая 2026от 7 524 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф

Широкий, удобный, просторный и при этом очень уютный «Лофт» лишь на первый взгляд выглядит обычным диваном. «Лофт» - это очередная модульная система. Хорошо просчитанная глубина сидения и дополнительные подушки, создающие так называемый "поясничный упор" позволят владельцу "Лофт" отдыхать на нем с максимальным удобством.
При замовленні цього товару необхідно внести передоплату 30% вартості виробу
Довжину спального місця можна зробити 1900 мм або 2000 мм без зміни ціни.
Довжина: 1960 (2060) мм
Ширина: 860/960 мм
Висота спинки: 1040 мм
Висота від підлоги до основи ліжка: 300 мм
Ширина спального місця: 800/900 мм
Довжина спального місця: 1900/2000 мм
Матеріал каркасу: метал
Основа ліжка: металеві ламелі (крок 80 мм)
Додаткові опції:
- Прискорена основа під матрац (відстань між трубками 4 см)
- Ортопедична основа - букові ламелі (відстань між ламелями 5 см)
- ДВП підкладка
- Підкатний ящик
- Нанесення патини (золото, срібло, мідь)
• У разі відсутності виробу на складі термін виготовлення 15-20 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана з врахуванням доставки



Ціна на сайті вказана за І категорію кольору.
Ціни на ІІ та ІІІ категорії, уточнюйте будь ласка у менеджера.
Категорії кольорів:
- категорія: білий, бежевий, коричневий, чорний/оксамит, чорний (глянець)
- категорія: бордо,чорне/срібло, чорне/золото, чорна/мідь, біле/срібло, білий/оксамит
- категорія: жовтий, зелений, синій, бузковий,сірий, золото

Зверніть увагу, що в залежності від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Изножье кровати | металл |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104 см |
| Длина кровати | 206 |
| Каркас кровати | металл |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Тип кровати | односпальная |
| Изголовье кровати | металл |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Ширина кровати | 86 |
- Цена: от 7 524 ₴
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Диван-кровать металлическая Тарс Тенеро купить в Одессе, Украине»










