+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"
-10%
Стул Новый стиль Изо-17 ISO-17 black купить в Одессе, Украине
- В наличии
1 230 ₴
1 107 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець ISO-17 black
Стілець ISO - 17 black - це сучасний практичний дизайн у поєднанні з класичними формами офісних меблів. Стілець забезпечений ергономічною спинкою і сидінням. Рама стільця - металева, пофарбована в чорний колір. На опорах стільця передбачені пластикові заглушки, які запобігають ушкодження підлоги. До замовлення доступний великий вибір оббивних матеріалів і кольорів для стільця ISO - 17 black.
Характеристики
| Ширина сидіння | 470 |
|---|---|
| Глибина сидіння | 410 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 440 |
| Висота виробу у нижньому положенні | 810 |
| Висота спинки мінімальна | 370 |
| Габаритна глибина | 600 |
| Габаритна ширина | 545 |
| Розмір упаковки, м3 | 0.06486480 |
| Кратність упаковки | 1 |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Основание стула (база) | стандартное (4 ножки) |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 44 см |
| Высота стула с учетом спинки | 81 см |
| Глубина стула | 60 см |
| Ширина стула | 54.5 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
- Цена: 1 107 ₴





