+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Стул Новый стиль Визитор VISITOR black купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 27 мая 20261 082 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець VISITOR black"
Офісний стілець VISITOR black має в своїй основі стійку металеву раму, пофарбовану в чорний колір.М'які сидіння і спинка забезпечують комфортну посадку. Перевагою конструкції є можливість штабелювання в стопки. Модель виробляється в оббивці зі штучної шкіри або тканини. Стул VISITOR black відрізняється своєю практичністю, довговічністю і привабливою ціною.
Характеристики
| Ширина сидіння | 407 |
|---|---|
| Глибина сидіння | 376 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 450 |
| Висота виробу у нижньому положенні | 810 |
| Висота спинки мінімальна | 360 |
| Розмір упаковки, м3 | 0.046080 |
| Кратність упаковки | 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Основание стула (база) | стандартное (4 ножки) |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 45 см |
| Высота стула с учетом спинки | 81 см |
| Глубина стула | 37.6 см |
| Ширина стула | 40.7 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
- Цена: 1 082 ₴



