
Кресло офисное поворотное Новый Стиль Альфа ALFA GTP OH/5 купить в Одессе, Украине Зелений ОН/8 С-11
- Под заказ
Отправка с 27 мая 20262 940 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Крісло ALFA GTP Freestyle PM60"
Комп'ютерне крісло ALFA GTP Freestyle PM60 відмінно підходить як для роботи в офісі, в зонах ресепшн, прийомних, кабінетах, так і для облаштування робочого місця вдома. Сучасний неординарний дизайн крісла був розроблений ексклюзивно дизайнерами компанії «Новий Стиль». Стілець оснащений механізмом Freestyle, який передбачає постійне хитання з можливістю регулювання сили відхилення, завдяки чому спинка крісла знаходиться в постійному контакті зі спиною користувача, забезпечуючи їй максимальну підтримку. Також спинка крісла виконана з еластичної дихаючої сітки, що примножує його комфортабельність. Сидіння має ергономічну форму із закругленим краєм. Крісло ALFA GTP Freestyle PM60 має зручні пластикові підлокітники. Регулювання висоти крісла здійснюється за допомогою пневматичного механізму (газліфт), а стійка п'ятипроменева хрестовина на роликах забезпечує надійність і легкість пересування.
FREESTYLE
Постійне гойдання
Можливість регулювання сили відхилення (спинка
крісла знаходиться у постійному контакті зі спиною
користувача, забезпечуючи надійну підтримку
хребта)
Характеристики
| Ширина сидіння | 460 |
|---|---|
| Глибина сидіння | 430 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 420 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 |
| Висота виробу у нижньому положенні | 875 |
| Висота підлокітників у верхньому положенні | 755 |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1065 |
| Висота підлокітників в нижньому положенні | 625 |
| Висота спинки мінімальна | 455 |
| Габаритна глибина | 600 |
| Габаритна ширина | 560 |
| Діаметр бази | 630 |
| Розмір упаковки, м3 | 0.10303030 |
| Механізм | FREESTYLE |
| Тип підголовника | Немає |
| Кратність упаковки | 1 |



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Глубина кресла | 60 см |
| Ширина кресла | 56 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 43 см |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зелений ОН/8 С-11 |
- Цена: 2 940 ₴
