
Кресло офисное поворотное Новый Стиль Бетта BETTA GTP OH/5 купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 27 мая 20263 182 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Крісло BETTA GTP Freestyle PL62
Модель BETTA GTP Freestyle PL62 є оригінальною дизайнерською розробкою компанії «Новий стиль». Спинка крісла виконана з еластичної «дихаючої» сітки ергономічної форми. Модель завоювала популярність завдяки наявності механізму Freestyle, який забезпечує постійну підтримку хребта в русі. В основі крісла - пластикова база, підлокітники також виконані з пластика. У конструкції передбачена можливість регулювання висоти сидіння. Купити офісне крісло BETTA GTP Freestyle PL62 можна в різних варіантах оббивки: мікрофібра, штучна шкіра і тканина. Завдяки доступній ціні, офісне крісло BETTA GTP Freestyle PL62 ідеально підходить для активних працівників офісів.
FREESTYLE
Постійне гойдання
Можливість регулювання сили відхилення (спинка
крісла знаходиться у постійному контакті зі спиною
користувача, забезпечуючи надійну підтримку
хребта)
Характеристики
| Ширина сидіння | 460 |
|---|---|
| Глибина сидіння | 440 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 410 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 |
| Висота виробу у нижньому положенні | 840 |
| Висота підлокітників у верхньому положенні | 730 |
| Висота виробу у верхньому положенні | 970 |
| Висота підлокітників в нижньому положенні | 600 |
| Висота спинки мінімальна | 430 |
| Діаметр бази | 645 |
| Розмір упаковки, м3 | 0.1360 |
| Механізм | FREESTYLE |
| Тип підголовника | Немає |
| Кратність упаковки | 1 |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 97 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 41 см |
| Глубина кресла | 44 см |
| Ширина кресла | 46 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 44 см |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик |
- Цена: 3 182 ₴



