+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Кресло офисное поворотное Новый Стиль Стандарт STANDART GTP PM60 купить в Одессе, Украине Синій
- Под заказ
Отправка с 18 мая 20262 725 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло STANDART GTP PM60
Комп'ютерне крісло STANDART GTP PM60 має ергономічне сидіння і спинку. Регуляція сидіння крісла по висоті здійснюється за допомогою газліфта. Для регулювання спинки по висоті застосовується механізм «Up&Down». База виготовлена з металу і обладнана пластиковими накладками. Крісло може комплектуватися пластиковими або паркетними роликами. Нерегульовані підлокітники виготовлені з пластика. Крісло STANDART GTP PM60 доступно до замовлення в тканині, штучній шкірі або мікрофібрі.
Характеристики
| Ширина сидіння | 460 |
|---|---|
| Глибина сидіння | 445 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 420 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 |
| Висота виробу у нижньому положенні | 955 |
| Висота підлокітників у верхньому положенні | 740 |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1135 |
| Висота спинки мінімальна | 535 |
| Діаметр бази | 600 |
| Розмір упаковки, м3 | 0.10303030 |
| Кратність упаковки | 1 |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Глубина кресла | 44.5 см |
| Ширина кресла | 46 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 44.5 см |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик |
- Цена: 2 725 ₴
