
Кровать мягкая Горизонт с подъёмным механизмом и пружинным матрасом Вика купить в Одессе, Киеве, Украине
- В наличии
13 250 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Мрієте про комфортне, сучасне двоспальне ліжко, ще й з підйомним механізмом? - тоді, пропонуємо звернути увагу на модель ТМ Віка Горизонт 160x200. Двоспальне ліжко ТМ Віка Горизонт 160x200 виділяється своїм дизайном, надійністю, комплектацією, вмістимістю та ціною, що впринципі і потрібно для солодкого та здорового сну.
Ви можете купити двоспальне ліжко в іншому кольорі та тканині, адже на нашому сайті представлений різновид тканин або ж Вам залюбки допоможе наш менеджер, так як правильно підібраний колір буде гармонійно поєднюватися з інтер'єром кімнати.
Надійністю цього виробу можна хіба що позаздрити, оскільки каркас ліжка виготовляється з хвойних порід дерева, тим більше ТМ Віка Горизонт іде з підйомним механізмом пружинного типу, що ще раз говорить про міцність конструкції.
Місткий короб стане ще однією функціональною перевагою двоспального ліжка ТМ Віка Горизонт 160x200, так як він розташований на всю ширину та довжину спального місця, тобто буде де зберігати речі та білизну.
Комплектація також порадує, адже зазвичай Ви не зустрінете ліжко з матрацом, а двоспальне ліжко ТМ Віка Горизонт 160x200 укомплектовано каркасним ортопедичним матарцом, відповідно Ви просто будете насолоджуватися сном!
Габаритні розміри:
Довжина ліжка (см): 205
Ширина (см): 161
Висота (см): 100
Висота подіуму (см): 42
Спальне місце (см): 160 х 200

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Пружины |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет | Серый |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 161 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Ножки | пластик |
| Комплектация кровати | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |
- Цена: 13 250 ₴








