
Диван книжка без подлокотников Рест Ума купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: 00-021525
Отправка с 31 мая 2026от 13 930 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Диван «Рест» — створений спеціально для Вашого комфортного відпочинку
Диван «Рест» — зручний, функціональний, надійний і в той же час вишуканий диван для вашої вітальні. Елегантність представленої моделі відразу привертає до себе увагу і підкреслює ваш чудовий смак. Крім естетичної привабливості, диван «Рест» має надійний і простий у використанні механізм «книжка». Такий механізм складання дозволяє максимально швидко розкласти представлену модель.
Диван Рест від компанії «Garant» забезпечить вам комфортний і здоровий сон. Завдяки ортопедичному ефекту, хребет приймає правильне положення, незалежно від того, в якій позі ви заснете.
Характеристики:
- Механізм трансформації: Єврокнижка
- Наповнення: поролон, пружина зиг-заг
- Тканина на фото: Матт Вельвет 06
- Каркас: брусок (масивна деревина), ДСП
- Опора: Н150 мм (металл+пластик)

Цена указана за диван в 1 категории ткани.
Расцветки на складе постоянно меняются, наличие и фото уточняйте у менеджера.
Зверніть увагу!
Зображення, що представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів; Відтінки матеріалів можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення товару. Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію та колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції та призначення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УмА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 105.5 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 134 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Опоры | пластик, металл |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок |
- Цена: от 13 930 ₴








