+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Тумба прикроватная мягкая в ткани Милд Ума купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: 00-022064
Отправка с 20 июня 2026от 4 160 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна та сучасна тумба Мілд стане прекрасним доповненням до м'якого ліжка з нашого виробництва на ваш смак😍
🔹Тумба складається із двох висувних шухляд і стоїть на високих дерев'яних ніжках, що зручно ,якщо потрібно буде зробити сухе/вологе прибирання 😉
🔹Тумба немає кутів завдяки м'якій оббивці, колір якої ви можете обрати, виходячи з інтер'єру кімнати чи ваших особистих вподобань🤩
🔹Вартість тумби змінюється в залежності від категорії оббивного матеріалу🙂
🔹Тумба буде актуальна для спальні, вітальні, квартири-студії, готелю з інтер'єром в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямку хай-тек.
Габаритные размеры:
- Ширина : 560 (мм)
- Глубина : 410 (мм) без учета ручки
- Высота: 510 (мм)
- Материал - ДСП+синтепон+ткань
- Направляющие - телескопические
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УмА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 51 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 56 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ткань |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: от 4 160 ₴



