
Диван софа Дерби Константа купить в Одессе, Украине 140
- Под заказ
Отправка с 03 июня 2026от 24 000 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Диван Дербі з м'яким високим узголів'ям, як у ліжка.
Ця модель оснащена механізмом трансформації акордеон, завдяки якому диван за декілька секунд трансформується у ліжко. Розмір спального місця по ширині може бути 140, 160, 180 см, це дозволить підібрати варіант, який найбільше підходить для Вас.
В основі сидіння букові ламелі та матрац з блоком незалежних пружин Pocket Spring, які сприяють підтримці хребта в анатомічно правильному положенні. Це дає змогу використовувати диван для комфортного щоденного сну.
Головна особливість Дербі – це висока спинка: у розкладеному вигляді диван виглядає як ліжко з м'яким узголів'ям.
Додатковим бонусом до функціональності цієї моделі є ящик для білизни, а також поличка. Колір ДСП може бути дуб крафт білий та дуб сонома трюфель
Диван-ліжко Дербі з високим узголів'ям - відмінне рішення для малогабаритних приміщень, так як у складеному вигляді диван не займе багато місця, а у розкладеному буде повноцінним ліжком.





В зависимости от ткани стоимость дивана может изменится.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Константа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 91 см |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | по периметру дивана |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели, независимый пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 115 см |
| Длина дивана | 178 |
| Ширина спального места | 140 |
- Цена: от 24 000 ₴