+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Стол журнальный Лофт ДСП Гарант купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 30 июня 2026от 1 520 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина 900 мм
Глибина 600 мм
Висота 450 мм
Термін виконання стандартного замовлення - до 30 робочих днів.
Продукція сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу та відповідає вимогам ГОСТів та стандартів.
Використовувані стандартні кольори
Дуб артизан
Індастріал
Німфея альба
Сірий графіт
Дуб крафт сірий
Зміна кольору або комбінації - нестандарт, доплата 10%
Не стандартні кольори:
| 1 | Німфея альба | |||
| 2 | Сірий графіт | |||
| 3 | Сіра глина | |||
| 4 | Сатин | |||
| 5 | Шиншила грей | |||
| 6 | Антрацит | |||
| 7 | Індастріал | |||
| 8 | Дуб крафт золотий | |||
| 9 | Дуб крафт білий | |||
| 10 | Дуб крафт сірий | |||
| 11 | Дуб крафт табако | |||
| 12 | Дуб артизан | |||
| 13 | Дуб приморський сатиновий | |||
| 14 | Дуб урбан ойстер | |||
| 15 | Артвуд світлий | |||
| 16 | Білий діамант | |||
| 17 | Дуб сонома | |||
| 18 | Дуб сонома трюфель | |||
| 19 | Венге магія | |||
| 20 | Дуб молочний | |||
Примітка:
- рахувати з доплатою +10% до стандартної ціни
- дані кольори можливо замовляти на вироби, для яких ця опція доступна
- якщо у виробах присутня комбінація із декількох кольорів, то при замовленні потрібно вказувати послідовність кольорів відповідно до каталогу (Колір 1/Колір2)
- Недоступно до виготовлення в нестандартних розмірах

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артисан, Белый |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 450 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 900 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: от 1 520 ₴



