
Прихожая Альпина Пехотин купить в Одессе, Украине
- В наличии
от 8 647 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Передпокій "Альпіна"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Передпокій "Альпіна" - стильна та компактна модель, знахідка для малогабаритної квартири.Розкішний зовнішній вигляд здатний підкорити самого вимогливого і найдосвідченішого покупця.Незважаючи на невеликі розміри,вона відрізняється оптимальною комплектацією.
Передпокій включає в себе пенал для верхнього одягу, відкриту вішалку, тумбу для взуття,а також полиці і висувні ящики.Виготовлена з ламінованого ДСП, дана модель володіє унікальними властивостями і повністю відповідає вимогам, що пред'являються до еко меблів.Такий виріб відрізняється міцністю,довговічністю і екологічною чистотою.
Габаритні розміри: ширина ― 1300 мм; висота ― 1920 мм; глибина ― 430 мм
Вага: 79,15 кг.
Матеріал - ДСП, Крайка ПВХ, Направляючі - Телескопічні
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Лісовий Горіх, Горіх, Бетон+Білий, Тахо+Білий, Горіх+Сонома, Сонома+Горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Пехотин |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех лесной, Орех темный, Дуб сонома, Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1920 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Длина | 1300 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
- Цена: от 8 647 ₴






