+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа купе G-Caiser Графіт 2 Дзеркала 180х60х240 (42005012)
- В наявності
- Код: 42005012
19 660 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Корпус і фасад вироби виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей 2 мм, полки, а також ящики 0.5 мм.
- Розсувна система Hetich. Стальний профіль.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Компоненти розсувної системи і фурнітура проходять перевірку на міцність і довговічність
- За бажанням замовника дану шафу можливо доукомплектувати механізмом плавного доведення дверей.
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Декор фасаду | Скло |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 180 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Цвет изделия | Тахо |
- Ціна: 19 660 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-х шарового картону - ДВП по периметру, що захищає боки упаковок - порожнечі заповнені пінопластом При доставці Новою Поштою коробки відправляються в обрешетуванні.
