+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Вішак-стійка плечі Альфа сосна Мекано купити в Одесі, Україні
- В наявності
1 500 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
Висота 1060 мм* Ширина 370* Довжина 333 мм
• Матеріал: дерево сосна;
• Калібрування та двоетапне шліфування дерева;
• Три рівні фарбування;
• Екологічно безпечні італійські лаки та фарби "Kemichal pro";
• Виріб вироблено відповідно до ДСТУ 16371-93.
За колір: білий, венге. сірий - доплата, вартість уточнюйте у менеджера
Термін виготовлення - 3 тижня
Габарити для відправлень: 120х40х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JFT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Натуральна сосна, Горіх темний, Сірий |
- Ціна: 1 500 ₴





