
Стол раскладной стеклянный GD-017 Signal черный/хром Сигнал купить в Одессе Украине
- В наличии
10 500 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Скляний стіл від польської фабрики Signal - сучасний і практичний варіант для кухні чи їдальні. Верх стола - гартоване скло, яке в 6 разів міцніше ніж звичайне і має чудову стійкість до термічних впливів. Міцності столу надає металічна рамка та хромовані квадратні ніжки. Стіл gd-017 виготовляється в 3 кольорах: білий, чорний, сірий\хром.

Габарити стола: довжина - 110см, ширина 74см, висота 75см. В розкладеному стані довжина складає 170см.
Зверніть увагу!
Зображення, що представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів; Відтінки матеріалів можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення товару. Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію та колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції та призначення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сигнал |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный, Серый |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 57 кг |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1700 мм |
| Ширина стола | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | каленое стекло |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
- Цена: 10 500 ₴




