+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Стол раскладной стеклянный GD-018 серый Signal Сигнал купить в Одессе Украине
- В наличии
10 400 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл GD-018 (сірий) Signal виготовлений з хромованого металу і загартованого скла. Практичний і багатофункціональний розкладний столик принесе в ваш інтер'єр елегантність і стиль. Незвичайне дизайнерське рішення даного столу робить його незаперечною "родзинкою" інтер'єру.
| Виробник: | Signal |
| Матеріал стільниці: | Скло |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Ширина, см: | 110-170 |
| Висота, см: | 75 |
| Глибина, см: | 74 |
| Розкладний: | Так |
| Гарантія: | 12 міс. |
Зверніть увагу!
Зображення, що представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів; Відтінки матеріалів можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення товару. Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію та колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції та призначення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сигнал |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 57 кг |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1700 мм |
| Ширина стола | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | каленое стекло |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
- Цена: 10 400 ₴






