+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шкаф-купе Тео мат антрацит мат графит Миромарк купить в Одессе, Украине
- Під замовлення
- Код: TO-20-AG
Відправка з 04 травня 202620 259 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція: Teo Мат Антрацит Мат Графіт
Артикул: TO-20-AG
Висота: 2115 мм
Ширина: 2000 мм
Глибина: 615 мм
Опис моделі:
Дизайнерські послуги проектування спальні не потрібні, якщо ви обираєте спальню Тео. Комплект екстравагантної новинки у трендовому графітовому кольорі. Неймовірне поєднання колірної гами Мат Антрацит та Мат Графіт. До комплекту входить шафа 2дв та 3дв з широкою ручкою-профіль чорного кольору, а також шафа-купе з дзеркалом, що оснащені якісною фурнітурою.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм.
Фурнітура:
Ручка прфіль чорного кольору (в шафах та шафі-купе); Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Декор фасаду | ЛДСП, Дзеркало |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Графіт |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2115 мм |
| Глибина шафи-купе | 615 мм |
| Довжина шафи-купе | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
- Ціна: 20 259 ₴






