+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"
-2%
Прихожая Ривьера Феникс купить в Одессе, Украине
- В наличии
4 350 ₴
4 263 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
МОЖНА ДОДАТКОВО ПРИДБАТИ ШАФУ (Ш-540 мм / Г-300 мм / В- 2050 мм) за ціною 2 620 грн
Передпокій «РІВ'ЄРА» має привабливий сучасний дизайн, при цьому поєднує у своїй конструкції вигнуті лінії та обтічні форми. Передпокій має компактні розміри і включає всі необхідні функціональні елементи - закриту тумбу для взуття і додаткові відкриті полиці, полицю для головних уборів, гачки для одягу, дзеркало, висувний ящик для зберігання туалетного приладдя або різних дрібниць.
Матеріал виробу: ЛДСП
Ширина: 900 мм
Глибина: 300 мм
Висота: 2050 мм.
Варіанти кольору : венге магія, венге світлий, білий, дуб сонома
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + белый, Венге темный + светлый |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2050 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Длина | 900 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 4 263 ₴




