+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Вешалка Борнео Феникс купить в Одессе, Украине
- В наличии
1 460 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вішалка "Борнео" - елемент модульної передпокою "Борнео". Модель виготовляється із високоякісних матеріалів у комбінації білого відтінку з натуральним відтінком «під колір дерева». А природні дерев'яні відтінки завжди гармонійні та актуальні для більшості сучасних інтер'єрів.
Матеріал виробу: ЛДСП
Розміри (ШхГхВ): 700х230х1200 мм
Колір : дуб сонома/білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Дуб сонома |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Крючки | металл |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
- Цена: 1 460 ₴


