+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа купе Лондон Меблі Сервіс купити в Україні
- В наявності
20 816 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри шафи:
Ширина: 1784 мм.
Висота: 2173 мм.
Глибина: 622 мм.
Матеріали шафи:
Корпус ЛДСП.
Фасад: ЛДСП.
Колір шафи:
Сірий
Білий
Ширина: 1784 мм.
Висота: 2173 мм.
Глибина: 622 мм.
Матеріали шафи:
Корпус ЛДСП.
Фасад: ЛДСП.
Колір шафи:
Сірий
Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2173 мм |
| Глибина шафи-купе | 622 мм |
| Довжина шафи-купе | 1784 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
- Ціна: 20 816 ₴


