
Ортопедичний матрац Роуз двосторонній Матролюкс купити в Одесі, Україні 80х200
- Під замовлення
- Код: ML-215
Відправка з 20 квітня 2026від 16 787 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ортопедичний матрац Роуз двосторонній Матролюкс
Матрац Роуз від компанії Матролюкс – це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і здоровий сон. Заввишки 24 см, він розроблений з урахуванням всіх вимог сучасного споживача. Завдяки незалежному пружинному блоку Pocket Spring та наповненню з Oxigen foam і кокосової койри, матрац забезпечує оптимальну підтримку тіла під час сну.
Цей двосторонній матрац має жорсткі сторони, що підходять для людей, які віддають перевагу такому типу підтримки. Ефект "Зима - Літо" забезпечить комфорт у будь-яку пору року, а посилений каркас гарантує довговічність та надійність. Максимально допустиме навантаження на одне спальне місце складає 300 кг, що підтверджує його високу якість.
Переваги товару
Ортопедичний матрац Роуз пропонує 5 зон жорсткості, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного користувача. Посилені кути матраца запобігають його деформації, а стрейч жаккард на зовнішньому чохлі додає елегантності і зручності в експлуатації.
Гарантійний термін на матрац складає 60 місяців, що свідчить про впевненість виробника у якості свого продукту. Ви можете бути впевнені, що інвестиції в матрац Роуз стануть запорукою здорового сну і тривалої служби.
Характеристики- Висота: 24 см
- Ширина: 160 см
- Довжина: 200 см
- Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце: 300 кг
- Ефект "Зима - Літо": Так
- Сторона матраца 1: жорсткий
- Сторона матраца 2: жорсткий
- Сторона чохла 1: стрейч жаккард
- Сторона чохла 2: стрейч жаккард
- Тип матраца: пружинний
- Тип пружинного блоку матраца: незалежний пружинний блок "Pocket Spring"
- Наповнення матраца: Oxigen foam | Pocket Spring | кокосова койра
- Кількість зон жорсткості матраца: 5
- Посилений каркас матраца (периметр матраца): Так
- Ортопедичні властивості: Так
- Особливості: Посилені кути
Не втрачайте можливість забезпечити собі комфортний та здоровий сон! Оформіть замовлення на ортопедичний матрац Роуз вже сьогодні або уточніть деталі у нашого менеджера.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 300 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Oxigen foam, Pocket Spring |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Посилені кути |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
- Ціна: від 16 787 ₴