+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Стелаж Айго Бук білий Сокме купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 20262 880 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глибина.:396 мм
Висота: 1921 мм
Ширина: 450 мм
Колір: бук пісочний
Країна виробник: Україна
Матеріал корпуса: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Глибина стелажу | 396 мм |
| Висота стелажа | 1921 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | Напольна |
| Кількість відкритих полів | 4 Штука. |
| Форма пінала | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1921 мм |
| Ширина | 450 см |
| Глибина | 396 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 880 ₴


