
Диван прямой Бонус Ума купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: 00-022747
Отправка с 31 мая 2026от 15 600 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Стоимость дивана зависит от выбранной ткани (уточняйте у менеджера). Цена указана за ткань 1 категории.
Фабрика работает только с тканями представленными в каталоге.
Вартість дивану залежить від обраної тканини (уточнюйте у менеджера). Ціна вказана за тканину 1 категорії.
Фабрика працює тільки з тканинами представленими в каталозі.
📏 Габаритні розміри:
Ширина 2130 мм
Глибина 980 мм
Висота від підлоги до верху подушки 950 мм
Висота від підлоги до верху спинки 750 мм;
Висота від підлоги до верху сидіння 480 мм;
Розміри спального місця - 1900х1390 мм;
Глибина сидіння - 430 мм.
• Каркас - деревина хвоя (бруски); ЛДСП; ДСП; ЛДСП; ДВП; зиг-заг пружина;
пас нееластичний; пас еластичний.
•Наповнення - ортопедична частина (сидіння, спинка) товщиною 85 мм (враховуючи синтепон);
деталь царги сидіння ППУ товщиною 20 мм; верхня деталь спинки 20 мм.
•Опори (ніжки) - пластмасові під саморіз, круглі (чорні) на коробі - 4 шт Ø52×Н35 мм.
Система розкладання - єврокнижка.
Колір на зображенні може відрізнятися від кольору фактичного матеріалу.
Термін виготовлення: 4 тижні (складські залишки Ви можете уточнити у менеджера)
Зверніть увагу, що в залежності від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УмА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 139 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, деревянный брус |
| Опоры | пластик |
| Подлокотник | деревянный брус, ДСП |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинная змейка |
- Цена: от 15 600 ₴










