
Прихожая Мелани Гарант купить в Одессе, Украине 0
- Под заказ
Отправка с 26 июня 2026от 6 600 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Передпокій Мелані Garant NV виготовлено в сучасному стилі.
Такий комплект стане прикрасою будь-якого передпокою. Він стильний, світлий, гармонійний та лаконічний.
Не дивлячись на свій мінімалістичний дизайн, даний комплект є досить функціональним.
Комод і тумба вмістять в собі найнеобхідніші для передпокою речі.
На комоді можна розташувати декор та підручні засоби, а тумбочка з м'яким сидінням стане у пригоді як додаткове сидіння, а також місце для сумок.
Характеристики:
- Корпус / фасад ДСП
- Тканина оббивки сидіння Fly 2232 світло-сірий
- Направляючі в шухлядах телескопічні повного висуву
- Тканина сидіння тумби шкірзам Флай 2232 по замовчуванню
- Внутрішня висота шухляд менша за висоту фасадів і сягає 8.1 см
Габаритні розміри:
- Ширина: 1200 мм
- Глибина: 420 мм
- Висота: 2000 мм
Напрямні - телескопічні
Матеріал виготовлення - ДСП
Використовувані стандартні кольори
Німфея альба
Дуб артизан
Шиншила грей
Дуб крафт сірий
Сірий графіт
Зміна кольору або комбінації - нестандарт, доплата 10%
Не стандартні кольори:
| 1 | Німфея альба | |||
| 2 | Сірий графіт | |||
| 3 | Сіра глина | |||
| 4 | Сатин | |||
| 5 | Шиншила грей | |||
| 6 | Антрацит | |||
| 7 | Індастріал | |||
| 8 | Дуб крафт золотий | |||
| 9 | Дуб крафт білий | |||
| 10 | Дуб крафт сірий | |||
| 11 | Дуб крафт табако | |||
| 12 | Дуб артизан | |||
| 13 | Дуб приморський сатиновий | |||
| 14 | Дуб урбан ойстер | |||
| 15 | Артвуд світлий | |||
| 16 | Білий діамант | |||
| 17 | Дуб сонома | |||
| 18 | Дуб сонома трюфель | |||
| 19 | Венге магія | |||
| 20 | Дуб молочний | |||
Примітка:
- рахувати з доплатою +10% до стандартної ціни
- дані кольори можливо замовляти на вироби, для яких ця опція доступна
- якщо у виробах присутня комбінація із декількох кольорів, то при замовленні потрібно вказувати послідовність кольорів відповідно до каталогу (Колір 1/Колір2)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарант |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 0 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: от 6 600 ₴