
Диван угловой раскладной Италия Ума купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: 00-00048345
Отправка с 31 мая 2026от 28 900 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Стоимость дивана зависит от выбранной ткани (уточняйте у менеджера). Цена указана за ткань 1 категории.
Габаритні розміри:
ширина 2560 мм
глибина 1680 мм
висота від підлоги до верху підголівника (в складеному стані) 820мм / (в розкладеному стані) 980мм
Висота від підлоги до верху спинки 725 мм
Висота від підлоги до верху підлокітника 580 мм
Висота від підлоги до верху сидіння 450 мм
Глибина сидіння 560 мм
Розміри спального місця ДхШ, мм 2000/2280х1280
Каркас - деревина хвоя (бруски); ДСП; ДВП; ДВПО; фанера; пружини зиг-заг; металевий супорт;
пас не еластичний на сидінні; пас еластичний на спинці.
Наповнення - ортопедична частина сидіння основого та RD частини товщиною 90 мм,
спинки товщиною 70 мм; підлокітники перед (фронт) поролон товщиною 15 мм,
верх та бічна сторона ППУ товщиною 10мм (поверху ППУ підлокітника подушка наповнена холофайбером,
чохли підголівників також наповнені холофайбером).
Опори (ніжки) - опори пластикових під саморіз H50хD50 мм - 11 шт;
фронт RD частини опори під шуруп 150х50х40 мм Ф.311.029 - 2 шт.
Механізм трансформації "Дельфін" - виїздна частина.
Сидіння RD частини відкривається за допомогою механізма трансформації сидіння "Блюз".
Термін виготовлення: 4-5 тижнів
Зверніть увагу, що в залежності від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.












| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УмА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 128 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ЛДСП, деревянный брус |
| Опоры | пластик |
| Подлокотник | ДСП, фанера |
| Основание спального места | натуральное дерево, пружинная змейка, фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 2 |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 168 см |
| Длина дивана | 256 |
- Цена: от 28 900 ₴








