
Ортопедичний матрац двосторонній Пролевел Матролюкс купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: ML-238
Відправка з 19 квітня 2026від 3 157 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ортопедичний матрац двосторонній Пролевел Матролюкс
Ортопедичний матрац Пролевел від Матролюкс – це ідеальне рішення для комфортного та здорового сну. Висота матраца складає 18 см, а його розмір 80х200 см, що дозволяє йому легко вписатися в будь-яке спальне місце. Завдяки незалежному пружинному блоку "Pocket Spring" ви отримаєте максимальну підтримку для вашого тіла, забезпечуючи правильне положення хребта під час сну.
Матрац має дві сторони з середньою жорсткістю, що дозволяє вибрати оптимальний рівень комфорту в залежності від ваших уподобань. Виготовлений з якісних матеріалів, таких як ортопедична піна Ormaform, шерсть та хлопок, він забезпечує відмінну вентиляцію та терморегуляцію, що особливо важливо в холодну та теплу пору року завдяки ефекту "Зима - Літо".
Переваги товару
Основна перевага матраца Пролевел – це його ортопедичні та анатомічні властивості, що сприяють зменшенню навантаження на хребет і покращенню якості сну. Ви зможете насолоджуватися комфортом та відпочинком без зайвого напруження, адже максимальне навантаження на одне спальне місце складає 120 кг.
Посилений каркас матраца забезпечує додаткову міцність та довговічність, а жаккардовий чохол надає елегантного вигляду. Гарантійний термін на матрац становить 18 місяців, що підтверджує високу якість продукції. Не пропустіть можливість поліпшити свій сон!
Характеристики- Висота: 18 см
- Ширина: 80 см
- Довжина: 200 см
- Гарантійний термін: 18 місяців
- Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце: 120 кг
- Ефект "Зима - Літо": Так
- Сторона матраца 1: Середній
- Сторона матраца 2: Середній
- Сторона чохла 1: жаккард
- Тип матраца: пружинний
- Тип пружинного блоку матраца: незалежний пружинний блок "Pocket Spring"
- Сторона чохла 2: жаккард
- Посилений каркас матраца (периметр матраца): Так
- Ортопедичні властивості: Так
- Анатомічні властивості: Так
- Форма матраца: прямокутний
- Наповнення матраца: ортопедична піна Ormaform, шерсть, лен, термоволокно, хлопок
- Знімний наматрацник: Ні
Не втрачайте можливість покращити свій сон! Оформіть замовлення на ортопедичний матрац Пролевел Матролюкс вже сьогодні або уточніть деталі у наших менеджерів.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | термоволокно, Вовна, Ортопедична піна Ormaform, льон, бавовна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
- Ціна: від 3 157 ₴
