
Диван угловой Триумф Ума купить в Одессе, Украине
- Под заказ
- Код: 00-00049644
Отправка с 02 июня 2026от 19 000 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Стоимость дивана зависит от выбранной ткани (уточняйте у менеджера). Цена указана за ткань 1 категории.
Новинка диван Тріумф кутовий - це стильне та сучасне рішення для вашої домівки✅
Він підкорить вас своїм витонченим дизайном та сучасним механізмом "Єврокнижка"✅
Завдяки сучасному механізму "Єврокнижка" виріб швидко розкладається і цим самим створює зручне спальне місце✅
Ви можете обрати бажаний колір тканини, що відповідає вашому інтер'єру✅
+ всередині є практична ніша для речей чи подушок
+ широкі підлокітники з відкривними нішами, що додають йому додаткову функціональність
Увага ❗️
*шезлонг не відкривний
Диван "Тріумф кутовий" є ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, стиль і функціональність у меблях👌
Фабрика работает только с тканями представленными в каталоге.
Вартість дивану залежить від обраної тканини (уточнюйте у менеджера). Ціна вказана за тканину 1 категорії.
Фабрика працює тільки з тканинами представленими в каталозі.
Габаритні розміри: ширина х глибина х висота від підлоги до верху подушки 2410х1470х940 мм;
- висота від підлоги до верху спинки 755 мм;
- висота від підлоги до верху сидіння 490 мм;
- розміри спального місця - довжина х ширина, мм 1900х1400 мм
- Каркас - деревина хвоя (бруски); ДСП; ЛДСП біла; ДВП; зиг-заг пружина; накладка на підлокітниках - ЛДСП "венге магія"; пас нееластичний; пас еластичний.
- Наповнення - ортопедична частина (сидіння, спинка) товщиною 85 мм (враховуючи синтепон);
- деталь царги сидіння ППУ товщиною 20 мм; верхня деталь спинки 20 мм.
- Опори (ніжки) - пластмасові під саморіз, круглі (чорні) на коробі - 4 шт Ø52×Н35 мм; шезлонзі - 4 шт
- та підлокітниках - 4 шт. Разом 12 шт.
Система розкладання - єврокнижка.
В комплектації дивана наявна приставна спинка.
Срок изготовления: 4 недели (складские остатки Вы можете уточнить у менеджера)
Обратите внимание, что в зависимости от цветопередачи и яркости монитора, оттенок в реальности может отличаться от изображенного на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УмА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 94 см |
| Высота посадочной части дивана | 49 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДВП, ЛДСП, деревянный брус |
| Опоры | пластик |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 147 см |
| Длина дивана | 241 |
- Цена: от 19 000 ₴



