+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Плечики підлогові Альфа Мікс Меблі купити в Одесі, Україні Яблуня
- В наявності
- Код: А0020884
1 470 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: В: 1140 мм Г: 350 мм Ш: 430 мм
Колір: Яблуня А0020884, Темний горіх А0020883, Світлий горіх А0020882, Білий
Матеріал: Масив вільхи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 114 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Для особистого користування |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Яблуня |
- Ціна: 1 470 ₴