+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Интернет магазин "Шкаф-купе"

Вешалка напольная Кактус (Cactus) Новый стиль купить в Одессе, Украине Алюміній
- Под заказ
Отправка с 27 мая 20262 800 ₴
+380 (96) 252-15-23
Kиевстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вішалка для верхнього одягу Cactus black часто використовується у віталень, ресторанах, кафе та офісах.
Вішак для офісу Cactus постачається в розібраному вигляді та збирається з 3 металевих частин.Вішак для дому Кактус виготовлена з міцної сталі, пофарбованої в чорний колір порошковою фарбою.
Стійка 4-променева опора.
Висота вішалки: 184см
Габарити коробки: 500*500*150 мм
Виробник: Новий Стиль, Україна
Гарантія: 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1837 мм |
| Глубина | 622 мм |
| Ширина | 622 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Алюминий |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
- Цена: 2 800 ₴