-4%
Макіяжний столик із шухлядою F-0009 Морелі, туалетний столик купити в Одесі, Україні
- В наявності
5 244 ₴
5 034,24 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Макіяжний столик із шухлядою F-0009 Морелі, туалетний столик купити в Одесі, Україні
Туалетний столик Moreli F-009 — це елегантне й практичне рішення для вашого спального простору, що забезпечує комфортну зону для догляду за собою та зберігання косметики. Компактний і стильний, цей столик створений, щоб дарувати зручність і підкреслювати вишуканий інтер’єр кімнати. Столик обладнаний місткою шухлядою, де можна зручно зберігати косметику, аксесуари та інші необхідні дрібниці, допомагаючи зберегти порядок на поверхні. Компактні розміри дозволяють розмістити столик навіть у невеликій кімнаті, надаючи зручне місце для догляду за собою та зберігання косметики.
Розмір:
● Висота 73.6 см
● Глибина 50 см
● Ширина 90 см
Вага: 30 кг
Туалетний столик Moreli F-009 — це ідеальне поєднання стилю та зручності, яке створює затишну й організовану зону догляду для вашого повсякденного комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78.2 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Довжина столика | 90 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 034,24 ₴






