+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Тумба навісна, трюмо навісне з шухлядами С2 Сучасні Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
1 681 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина — 105 мм
Глибина — 350 мм
Висота - 180 мм
Корпус - дуб молочний
Фасад - діамант (білий) №467/12
Матеріал: ДСП (16 мм)
Крайка: ПВХ (0.5 мм)
Напрямні: Телескопічні

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сучасні Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Білий, Дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 18 см |
| Глибина столика | 35 см |
| Довжина столика | 105 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасады тумбы | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 681 ₴



