
Кровать двухярусная Скиф Л-304 90х200 натуральное дерево купить в Одессе, Украине
- Под заказ
Отправка с 29 мая 202622 900 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Двоярусне Ліжко Л-304 - прекрасний варіант меблів для дитячої, ліжко двоярусне Л-304, виготовлено з натурального дерева, і відрізняється простим, але сучасним дизайном.
При бажанні комплектується- виїзним ящиком
Розміри:
Зовнішній розмір (по довжині): +12см до спального місця;
Зовнішній розмір (по ширині): +9см до спального місця;
Висота узголів'я: 178см;
Розмір спального місця: Ви самі обираєте в налаштуванні.
Матеріал виготовлення:
Ліжко виготовлене з натурального дерева (хвоя).
Ціна ліжка вказана без матраца.
Фактична вага: 25 кг Об'ємна вага: 50 кгРазмеры:
Кровать из массива хвойных пород.
Длина 2000 мм
Ширина 900 мм
ДЛЯ КОЛЬОРІВ натуральний, горіх, вільха, дуб, червоне дерево, кальвадос, васабі, білий можливе покриття лаком на водній основі, що вказується у замовленні. При покритті водним лаком кольори дещо відрізняються.
За продукцію виконану в кольорі какао, мокко, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія, венге, васабі, вайт, капучино, пастельно-фіолетовий нараховується доплата + 10 %.
ЦІНИ на меблі вказані в одному кольорі. При комбінації кольорів (що можливо для деяких моделей ліжок, столів, тумб, комодів, столів і т.д) доплата рахується індивідуально від 5 до 15%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | 2-х ярусная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 178 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
- Цена: 22 900 ₴









