+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Стіл письмовий Шанс-Л Пехотін купити в Одесі, Україні
- В наявності
6 000 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина:
1500 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
750 (1645) мм
Матеріал:
ДСП (16 мм)
Кромка:
ПВХ (0.45 мм)
Направляючі:
Роликові
ДВП:
Шліфоване
Корпус: ДСП дуб сонома, дуб трюфель, горіх, дуб крафт золотий, венге магія, німфея альба
Направляючі роликові

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Правий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1645 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 000 ₴








