-3%
Ліжко Модерн 140 Компаніт купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: KOM-58
6 754 ₴
6 551,38 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко Модерн 140 Компаніт купити в Одесі, Україні
Ліжко Модерн 140 стане чудовим доповненням до вашої спальні або дитячої кімнати. Завдяки своїм компактним розмірам, воно підходить для різних інтер'єрів, забезпечуючи комфорт та стиль. Спальне місце розміром 200 см на 140 см гарантує зручний відпочинок для вас та ваших близьких.
Глубина дитячої кровати становить 80 см, а її довжина - 213.2 см, що робить її ідеальним вибором для підлітків. Загальна висота дитячої кровати - 145.2 см, що забезпечує легкий доступ та безпеку для дітей під час сну.
Переваги товару
Це ліжко виготовлене з якісних матеріалів, що гарантує його довговічність та надійність. Сучасний дизайн дозволяє органічно вписати його в будь-який інтер'єр, а також додасть кімнаті затишку та елегантності.
Завдяки простоті у догляді та легкості в збірці, ви зможете швидко та без зусиль облаштувати своє особисте місце для відпочинку. Ліжко Модерн 140 - це практичний вибір для кожного дому.
Характеристики- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 140 см
- Глубина дитячої кровати: 80 см
- Довжина дитячої кровати: 213.2 см
- Загальна висота дитячої кровати: 145.2 см
Не проґавте можливість придбати ліжко Модерн 140! Оформіть замовлення або уточніть деталі вже сьогодні!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дитячого ліжка | 213.2 см |
| Глибина дитячого ліжка | 80 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 145.2 см |
- Ціна: 6 551,38 ₴




