-3%
Ліжко двоспальне Модерн 160х200 Компаніт купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: KOM-59
Відправка з 09 травня 2026від 7 415 ₴
від 7 192,55 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне Модерн 160х200 Компаніт
Ліжко двоспальне Модерн 160х200 від компанії Компаніт - це ідеальне рішення для вашої спальні. Завдяки сучасному дизайну та якісним матеріалам, воно створить затишну атмосферу та забезпечить комфортний сон на довгі роки.
Це ліжко має довжину спального місця 200 см та ширину 160 см, що робить його ідеальним для пар. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 165,2 см, що забезпечує зручний доступ до ліжка та естетичний вигляд вашої кімнати.
Переваги товару
Однією з основних переваг ліжка Модерн є його міцна конструкція, виготовлена з високоякісного ДСП. Це забезпечує надійність та довговічність виробу, що є важливим критерієм при виборі меблів для спальні.
Крім того, рекомендований розмір матраца 160х200 см дозволяє вам обрати будь-який матрац на ваш смак, що підходить для тих, хто цінує індивідуальний комфорт під час сну.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 165,2 см
- Довжина ліжка: 213,2 см
- Ширина ліжка: 80 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Основа: ДСП
Не втрачайте можливість оновити свою спальню! Оформіть замовлення на ліжко Модерн вже сьогодні або уточніть деталі у нашого менеджера.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа | ДСП |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 165.2 см |
| Довжина ліжка | 213.2 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
- Ціна: від 7 192,55 ₴









