
Надставка кутова на комод Ірис Меблі Сервіс купити в Україні
- В наявності
- Код: MS-330
3 022 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Надставка кутова на комод Ірис Меблі Сервіс
Надставка кутова на комод Ірис від Меблі Сервіс — це ідеальний варіант для тих, хто прагне максимально ефективно використовувати простір у своєму інтер'єрі. Завдяки сучасному дизайну та елегантним прозорим фасадам, ця надставка не лише доповнить ваш комод, а й стане стильним акцентом у кімнаті.
Виготовлена з якісних матеріалів, таких як ламіноване ДСП та прозоре скло, надставка забезпечує високу міцність та довговічність. Її простий та функціональний дизайн дозволяє легко вписати її в будь-який інтер'єр, а компактні розміри роблять її ідеальною для використання в малогабаритних приміщеннях.
Переваги товару
Ця надставка не тільки виконує практичну функцію, а й додає естетичного вигляду вашому інтер'єру. Завдяки прямій формі фасаду та якісному виконанню, вона стане чудовим доповненням до вашого комода. Висота 108.9 см, ширина та глибина 55.8 см дозволяють розмістити надставку у будь-якому зручному для вас місці.
Не зважаючи на те, що надставка не оснащена доводчиками або декоративним підсвічуванням, вона залишається надзвичайно функціональною та зручною у використанні. Ваша кімната отримає стильний вигляд, а ви зможете організувати простір так, як вам зручно.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: новий
- Фасади: скло прозоре, ламіноване ДСП
- Форма фасаду: прямий
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Висота комода: 108.9 см
- Глибина комода: 55.8 см
- Ширина комода: 55.8 см
- Кількість дверцят: 1
- Оснащення направляючих доводчиками: Ні
- Плавне закривання дверцят: Ні
- Комплектація дзеркалом: Ні
- Наявність декоративного підсвічування: Ні
- Оснащення коліщаток системою фіксації: Ні
Не зволікайте, оформіть замовлення на надставку кутову на комод Ірис вже сьогодні або уточніть деталі, щоб створити ідеальний інтер'єр для вашого дому!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 108.9 см |
| Глибина комода | 55.8 см |
| Ширина комода | 55.8 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
- Ціна: 3 022 ₴



