
Комод з вітриною 2Д1В Джорджиа Меблі Сервіс купити в Україні
- В наявності
- Код: MS-377
7 076 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Комод з вітриною 2Д1В Джорджиа Меблі Сервіс
Комод з вітриною 2Д1В Джорджиа — це ідеальне поєднання функціональності та елегантності для вашого інтер'єру. Виконаний з якісних матеріалів, він має стильний дизайн, який доповнить будь-яку кімнату. Завдяки своїм компактним розмірам, висота комода становить 142.4 см, а ширина — 113.5 см, ви зможете легко знайти йому місце навіть у невеликому просторі.
Фасади комода виготовлені зі скла та ламінованої ДСП, що надає йому сучасного вигляду. Комод оснащений трьома дверцятами та повним висуванням скриньок, що забезпечує зручний доступ до вмісту. Цей товар стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість і стиль.
Переваги товару
Однією з ключових переваг комода Джорджиа є його практичність. Ви зможете з легкістю зберігати різні речі, не переживаючи про їх безпеку завдяки надійній конструкції з ламінованої ДСП. Додатково, комод не має доводчиків для дверцят, що забезпечує простоту використання.
Крім того, стильний дизайн комода дозволяє йому гармонійно вписатись у будь-який інтер'єр. Він стане не тільки функціональним елементом, але й декоративною частиною вашого дому. Не пропустіть можливість придбати цей чудовий комод, який підкреслить ваш смак і стиль.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: скло, ламінована ДСП
- Форма фасаду: прямий
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Повне висування скриньки: Так
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Висота комода: 142.4 см
- Глибина комода: 37.6 см
- Ширина комода: 113.5 см
- Кількість дверцят: 3
- Оснащення направляючих доводчиками: Ні
- Плавне закривання дверцят: Ні
- Комплектація дзеркалом: Ні
- Наявність декоративного підсвічування: Ні
- Оснащення коліщаток системою фіксації: Ні
Не втрачайте можливість придбати комод з вітриною Джорджиа! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 142.4 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 113.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | скло, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 7 076 ₴

