
Комод 3Д2Ш Система Тіпс Меблі Сервіс купити в Україні
- В наявності
- Код: MS-63
3 666 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Комод 3Д2Ш Система Тіпс Меблі Сервіс
Комод 3Д2Ш Система Тіпс — це ідеальне рішення для вашого інтер'єру, яке поєднує в собі стильний дизайн та функціональність. Його сучасний вигляд завдяки фасадам з ламінованої ДСП і прямій формі фасаду легко впишеться в будь-який стиль кімнати, додаючи їй елегантності та затишку.
Завдяки двом висувним ящикам та трьом дверцям, цей комод забезпечує достатньо місця для зберігання ваших речей. Чудова якість виготовлення, повне висування скриньок та надійні телескопічні направляючі забезпечують зручність використання та тривалий термін служби.
Переваги товару
Комод 3Д2Ш Система Тіпс має ряд переваг, які роблять його незамінним елементом вашого дому. Зручність у використанні, завдяки телескопічним направляючим, дозволяє легко відкривати та закривати ящики, а також забезпечує їхню стійкість.
Крім того, цей комод виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує його надійність та довговічність. Він стане не лише практичним, але й стильним акцентом у вашій кімнаті, допомагаючи підтримувати порядок та організованість.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: ламінована ДСП
- Тип направляючих для висувних скриньок: телескопічні (шарикові)
- Форма фасаду: прямий
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Повне висування скриньки: Так
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Кількість висувних ящиків: 2
- Висота комода: 85 см
- Глибина комода: 34.3 см
- Ширина комода: 123.2 см
- Кількість дверцят: 3
- Оснащення направляючих доводчиками: Ні
- Плавне закривання дверцят: Ні
- Комплектація дзеркалом: Ні
- Наявність декоративного підсвічування: Ні
- Оснащення коліщаток системою фіксації: Ні
Не втрачайте можливість придбати цей стильний комод! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 34.3 см |
| Ширина комода | 123.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 666 ₴





