+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
Безкоштовна доставка
Подарунок
ПодарунокПриліжкова тумба Кубо ЛОФТ Метал-Дизайн купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 03 червня 2026від 4 697 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА! Змінено матеріал фабрикою з МДФ на ДСП, тепер виріб виготовляється тільки із ДСП!
Габаритні розміри:
Висота: 535 мм
Ширина: 400 мм
Глибина: 400 мм






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: від 4 697 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Приліжкова тумба Кубо ЛОФТ Метал-Дизайн купити в Одесі, Україні»







