
Комплект меблів в спальню Марія Дуб катанія чорний Біле золото Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-462
Відправка з 07 червня 202632 707 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Комплект меблів в спальню Марія Дуб катанія чорний/Біле золото
Обираючи комплект меблів в спальню Марія від Світ Меблів, ви отримуєте стильний та функціональний набір, який ідеально впишеться в інтер'єр вашого дому. Цей комплект має сучасний дизайн та високоякісні матеріали, що забезпечують тривалий термін служби. Ліжко з ортопедичною основою гарантує комфортний сон, а містка шафа і комод забезпечать достатньо місця для зберігання речей.
Комплект складається з 6 предметів: двоспального ліжка, комода, двох приліжкових тумб та 4-х дверної шафи. Всі елементи виготовлені з ламінованої ДСП та МДФ, що забезпечує їхню надійність і естетичний вигляд. Завдяки телескопічним направляючим, висувні скриньки працюють плавно та безшумно.
Переваги товару
Комплект меблів Марія не лише радує око, але й забезпечує максимально зручне використання. Завдяки продуманій конструкції, ви з легкістю зможете організувати простір вашої спальні, а стильне поєднання чорного та білого золота додасть розкоші вашому інтер'єру.
Гарантійний термін на меблі складає 12 місяців, що підтверджує їхню високу якість. Не менш важливо, що всі матеріали є екологічно чистими, що робить цей комплект безпечним для вашого здоров'я і здоров'я вашої родини.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: МДФ
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Корпус (каркас): Ламінована ДСП
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 97,5 см
- Довжина ліжка: 206,2 см
- Ширина ліжка: 164,2 см
- Ширина комода: 100 см
- Висота шафи: 217 см
- Глибина шафи: 58 см
- Ширина шафи: 177,6 см
- Висота комода: 86,5 см
- Глибина комода: 50 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ширина тумби: 45,4 см
- Висота тумби: 46,5 см
- Глибина тумби: 40 см
- Дзеркало: 1 шт.
- Тип комплекту: модульний
- Кількість предметів: 6
- Висота дзеркала: 64 см
- Ширина дзеркала: 88 см
- Комод: 1 шт.
- Ліжко: двоспальне
- Приліжкова тумба: 2 шт.
- Шафа для одягу (орний): 4-х дверна
- Матрац: Ні
- Ортопедична основа (ламелі): Так
Не втрачайте можливість створити комфортну та стильну спальню! Оформіть замовлення на комплект меблів Марія вже сьогодні або уточніть деталі у наших менеджерів.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 64 см |
| Ширина дзеркала | 88 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 86.5 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 97.5 см |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 46.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 45.4 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 217 см |
| Глибина шафи | 58 см |
| Ширина шафи | 177.6 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 32 707 ₴





