
Ліжко двоспальне Лілея Нова 160х200 Артвуд/Антрацит Свiт Меблiв купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-489
Відправка з 13 травня 20265 844 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне Лілея Нова 160х200 Артвуд/Антрацит Свiт Меблiв
Ліжко двоспальне Лілея Нова - це ідеальне рішення для вашої спальні, яке поєднує в собі сучасний дизайн і високу функціональність. Завдяки своїм розмірам 160х200 см, воно забезпечує комфортний відпочинок для двох осіб, а стильний антрацитовий колір і фасади з пластику надають йому елегантного вигляду.
Корпус ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що гарантує довговічність та надійність. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 88 см, що робить його зручним для щоденного використання. Ортопедичне підставу з ламелями забезпечить правильну підтримку вашого тіла під час сну.
Переваги товару
Однією з основних переваг ліжка Лілея Нова є його простота в догляді та експлуатації. Ви можете бути впевнені, що це ліжко прослужить вам багато років, адже матеріали, з яких воно виготовлене, витримують значні навантаження. Також, відсутність висувних ящиків робить його більш компактним, що ідеально підходить для невеликих приміщень.
Крім того, ліжко не має підйомного механізму, що робить його більш стабільним та зручним у використанні. Рекомендуємо використовувати матрац розміру 160х200 см для максимального комфорту під час сну, адже правильний вибір матраца - це запорука здорового сну та відпочинку.
Характеристики- Стан: Новий
- Фасади: пластик
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 88 см
- Довжина ліжка: 206 см
- Ширина ліжка: 164 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Форма ліжка: прямокутна
- Наявність підйомного механізму: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Основа: Ламелі
- Наявність висувного ящика: Ні
Не втрачайте можливість облаштувати свій простір з комфортом! Оформіть замовлення на ліжко Лілея Нова вже сьогодні або уточніть деталі у нашого менеджера.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |
| Наявність шухляди | Ні |
- Ціна: 5 844 ₴



